1.     FAQ

FAQ

Часті питання

1. Як додати об’єкт на сайт?

Варіант №1. У правому верхньому куті є кнопка «Додати об’єкт», натиснувши яку, Ви потрапляєте на форму додавання інформації. При реєстрації обов’язково повинні бути заповнені обов’язкові поля. Всі об’єкти в обов’язковому порядку проходять модерацію.

Варіант №2. Зв’язатися з менеджером можна за вищевказаним контактів на сайті. Вам нададуть всю необхідну інформацію щодо розміщення.

2. Як довго модеруються об’єкти?

Як правило всі об’єкти проходять модерацію протягом доби в робочий час (з 9:00 до 18:00) і до 12 годин у вихідні дні.

3. Як об’єкти сортуються в загальному списку?

У загальному списку об’єкти сортуються по даті додавання, вгорі списку об’єкти, які отримали найбільші оцінки від користувачів. ТОП завжди формується в категорії вище всіх об’єктів, максимальна кількість ТОП об’єктів на одній сторінці – 5. Якщо з однієї категорії розміщується понад 5 ТОП об’єктів, то в блоці показується 5 об’єктів, і вони генеруються у випадковому порядку після кожного оновлення сторінки.

4. Які напрямки доступні на сервісі?

На сервісі пошуку об’єктів «in-kiev.org» доступні найпопулярніші категорії на території Києва. Якщо Вашої категорії немає на сайті, прохання зв’язатися з відділом по роботі з клієнтами і Ваша категорія буде додано.

5. Що робити, якщо немає відповіді на моє питання?

– З будь-яких питань Ви можете зв’язатися з відділом по роботі з клієнтами (телефони доступні на всіх сторінках сайту) або зв’язавшись з нами по електронній пошті [email protected]

Найпопулярніші питання будуть додані в цей розділ.