1.    
  2.     Як відпочити в Анкарі? Хочете відпочити в Анкарі?

Як відпочити в Анкарі? Хочете відпочити в Анкарі?

Як уже говорилося в попередній замітці, Туреччина є однією з найпопулярніших країн серед туристів, так як кожен рік в цю країну відправляються мільйони туристів. Чим же приваблює Туреччина? «Магнітів» у Туреччині багато. Це і пам’ятки Туреччини, і пейзажі, і якість обслуговування, і історія.

 

Фото Як відпочити в Анкарі? Хочете відпочити в Анкарі?Можна довго говорити про Туреччину, але підсумок лише один, якщо ви хочете відпочити на Сонячному курорті або ж подорожувати в незвичайній країні, вам слід відправитися в цю країну.

Що таке Анкара і як у неї відпочити?

Анкара — столиця Туреччини і другий за величиною місто в країні. Він був відомий з найдавніших часів, так як стояв на перетині торгових шляхів, що ведуть з Європи в Азію. Сучасна Анкара — динамічний культурний і політичний центр. Прибувши в турецьку столицю, відвідайте Старе місто, розташований на пагорбі. Огляньте стіни стародавньої фортеці, насолодіться прекрасним видом, відриваються з них, побродите серед руїн храму Августа і Риму.

Куди піти в Анкарі і що ще подивитися?

Не пропустіть Аниткабир — усипальницю Ататюрка, це будова видно здалеку. Прогуляйтеся по парку, розбитому навколо мавзолею. Не знаєте, як відпочити в Анкарі? Загляньте в мечеть Хаджі-Байрам, інтер’єр якої прикрашений дивною дерев’яною різьбою, відвідайте один з численних музеїв Анкари. У Музеї повітроплавання, наприклад, можна стрибнути з вишки з парашутом. Відпочиньте в найстарішому парку міста Генчлик, прокотитеся на човні по озеру.

Розшукайте на вулицях турецької столиці давньоримську колону Юліана і подивіться на лелек, які звили нагорі гніздо. Пообідайте в обертовому ресторані на вежі Атакуле, розташованому на висоті 125 м, насолоджуючись видами Анкари і смачною їжею.

Написати коментар