1.    
  2.     Як вибрати турагентство

Як вибрати турагентство

04.06.2017

Ви плануєте провести відпустку в іншій країні, але не знаєте з чого почати. Перш за все треба приступити до пошуку туристичного агентства. При виборі туру треба звертати увагу на ряд важливих моментів.

Зрозуміло, можна орієнтуватися на відгуки інших людей, однак треба розуміти, що далеко не всі вони є правдивими. Справа в тому, що більшість відгуків складаються працівниками компанії або людьми мають відношення до агентству.

Спілкування

Зателефонувавши за телефоном звертайте уваги як ви звернулися. Якщо вам відповіли в стилі Аллі!, можете сміливо класти трубку і шукати інший номер. У солідному турагенції до вас звернуться з офіційним привітанням. Більш того, з розмови ви дізнаєтеся ім’я і прізвище менеджера.

Обробка запиту

З турагентом можна працювати в наступних випадках:

Ваc розпитали про те, що вам потрібно, тобто, який ви віддаєте перевагу відпочинок, що вам цікаво подивитися, коли вам зручно вилітати, які додаткові послуги ви хотіли б замовити.

Вас вислухали і запропонували варіанти, що відповідають вашим запитам.

До речі, якщо менеджер обіцяв вам зателефонувати о дев’ятій ранку, а подзвонив в шість вечора — це повинно викликати у вас сумніви.

Сама неприємна ситуація, коли не повідомляють час перельоту і дізнатися про це можна тільки якщо забронювати тур в офісі. В даному випадку це некомпетентність співробітника агентства або вам хочуть швидко продати тур.

Документи

Для ознайомлення з вашої прохання менеджер повинен вислати договір і документи турагентства. Якщо вам відмовляють, швидше за все буде краще відмовитися від послуг такої компанії.

Укладаючи договір ви повинні отримати на руки підписаний турагентом договір і чек. Сума повинна бути вказана в документі.

Сервіс

У солідних компаніях завжди передзвонюють клієнтам з нагадуванням про час вильоту і уточнюють чи немає змін у рейсі. Також, якщо виникли проблеми компанія завжди готова надати допомогу. Після повернення турагентство дзвонить і цікавиться тим, як пройшов відпочинок.

Знижки

Економія — це добре, але головне не вестися на знижки за неймовірно низькими цінами. У більшості випадків все закінчується втратою грошей і зникненням сумнівної турагентства.

Якщо турагентство відповідає всім перерахованим вимогам значить ви можете сміливо замовляти у неї тур і чудово провести відпочинок за кордоном.

Написати коментар