1.    
  2.     Як вибрати хостел

Як вибрати хостел

Для більшості економних туристів, для яких бюджет на проживання під час подорожі обмежений, хостел виявляється ідеальним рішенням. Даний вид житла з’явився ще в 90-х роках в Європі. В найбільш популярних туристичних містах існує по кілька сотень різних хостелів, які значно відрізняються один від одного як за ціною, так і за набором послуг, типом кімнат, якості сервісу. Широкий вибір схожих за ціною пропозицій економного житла часто ставить у глухий кут, тому що важко визначити для себе найважливіші характеристики, які будуть дійсно корисні.

Ми перерахуємо найбільш привабливі особливості хостелів, на які потрібно звертати увагу в першу чергу.

Місце розташування хостелу.

Як вибрати хостелОднією із самих головних відмінних рис хостелів є їх розташування в центрі міста, в безпосередній близькості від визначних пам’яток. Хоча досі багато хостели відкриваються в спальних районах в нових багатоповерхівках. З першого погляду може бути якісний ремонт та багато простору для житла здадуться найбільш важливими критеріями.

Але, повірте, якщо Вам буде потрібно щодня або навіть кілька разів на день витрачати годину або півтора витрачати на дорогу в одну сторону, то така подорож стане дуже обтяжливим, а вивчення міста перетворитися в процедуру схожу на поїздки з роботи додому і назад. Тому, навіть якщо житло у центрі не так комфортабельно, а ціна однакова, я рекомендую зупинитися саме на цьому варіанті.

Можна потерпіти кілька днів обмежених умов, ніж витратити більшу частину часу для відпочинку на дорогу.

Безпека хостелу.

На цей показник часто не звертають належної уваги, поки не станеться якась неприємність. Хостел в обов’язковому порядку повинен бути обладнаний замикаються на ключ або кодовими замками індивідуальними ящиками для зберігання особистих речей. Враховуючи плутанину і високу плинність постояльців, Ви навряд чи відрізните сторонньої людини з нехорошими намірами від сусіда по кімнаті.

Тому документи, гроші, техніку та інші цінні речі потрібно зберігати під замком. Хостел обов’язково повинен замикатися на ключ, якщо вночі немає чергового адміністратора, щоб не допустити появу сторонніх людей на території.
Наявність повноцінної кухні.

В описі на сайтах під кухнею може матися на увазі і звичайна мікрохвильова піч, повний набір, що включає газову/електричну плиту, холодильник, посуд, чайник. Враховуючи, що хостел вибирають виходячи з цілей економії і невисокого бюджету, то наявність повноцінної кухні дозволить Вам, витративши трохи часу, значно скоротити ще одну статтю бюджету на харчування. Також великі відмінності можуть лежати в поняття «включеного безкоштовного сніданку».

Це може бути як маленький кекс, так і повноцінний гарячий сніданок. Обидва ці моменту вимагають окремого уточнення при виборі хостелу.

Наявність вікон та вентиляції в хостелі.

Зверніть увагу, що намагаючись отримати максимальну вигоду з мінімальної площі, власники хостелів організовують, в тому числі і хостели без вікон і навіть без повноцінної вентиляції. Невисока вартість такого житла може здатися дуже привабливою, але в підсумку зіграє з Вами злий жарт.

Незважаючи на запевнення адміністраторів, зазвичай в таких номерах жити дуже важко. Недолік повітря вкрай негативно позначається на якості сну та загальному стані здоров’я. Причому це актуально не тільки влітку, але й взимку. Тому, я рекомендую не економити на власному здоров’ї і вибирати номери тільки з повноцінним вікном.

Існує і безліч інших критеріїв, які можуть бути актуальними для мандрівників. Це може бути наявність безкоштовного wi-fi, кімнати для спілкування, багатої історії будівлі, де розташований хостел і т. п.

Написати коментар