1.    
  2.     Як люди почали стрибати з парашутом?

Як люди почали стрибати з парашутом?

Практично, кожна людина, хоч раз в житті, мріяв стати птахом і парити в небі, ні про що, не піклуючись, насолоджуючись відкривається видом. І якщо переглянути історію людства за останні років 100, то можна побачити велике прагнення людини навчитися літати. 22 жовтня 1797 року в Парижі, були здійснена перший стрибок з парашутом, який справив, як на самому стрибає, так і на доглядача цей процес, незабутнє враження. Після цього по всьому світу почав виготовляти парашути, різні, Форми РОЗМІРІВ, модифікації. На сьогоднішній день існує два великі класи парашутів: з круглим куполом і з прямокутним або, по-іншому називають, еліптичних. Також, сам по собі стрибок придбав багато значень і видів. Наприклад, є просто індивідуальний стрибок з точним приземленням, а є стрибки група люди. Також великого поширення набули стрибки зі спеціальною дошкою, що нагадує дошка для сноуборду. Є багато напрямків, де стрибучий виконує різні акробатичні вправи. Звичайно, стрибнути з парашутом – це вже подвиг, на який багато хто і не вирішуватися, але, зробивши його раз, людина стає фанатом цієї справи.

На сьогоднішній день, такий екстремальний вид спорту набрав немислимих обертів розвитку по всьому світу. У кожному великому місті є школи з навчання таких стрибків, є підготовка та професіонали, і любителі. Як правило, перші стрибки здійснюють на десантних парашутах Д5, Д6, а також найнадійніший – З-6п. Укладають парашут тільки спеціально підготовлені до цього люди, тому думки «А раптом не …» – женіть геть. І взагалі, якщо наважуєтеся на такий подвиг – всі негативні думки навіть не допускайте. При першому стрибку, у вас буде така система, що, навіть, забувши смикнути за кільце – у вас розкриється парашут.

Стрибаючи з парашутом, ви отримуєте неймовірні враження, адреналін і захват, просто захлиснуть вас, а свої відчуття ви запам’ятаєте на все життя.

Написати коментар