1.    
  2.     Я в Берліні за все один день. КУДИ Бігти? Що дивитися?

Я в Берліні за все один день. КУДИ Бігти? Що дивитися?

Опинившись в цьому старовинному місті Європи на один день, варто неодмінно відвідати мінімум п’ять місць. Отже, починаємо по порядку.

У самому центрі Східного Берліна знаходиться знаменита площа Александерплатц. У 1805 році на цій площі, названій на честь російського царя Олександра I була розташована ринкова площа.Сьогодні тут привертає загальну увагу красуня-телевежа. Якщо піднятися на її оглядовий майданчик, то перед очима постане у всій красі місто з висоти пташиного польоту.Символ східного Берліна Є Бранденбурзькі ворота. У місті є навіть ритуал, за яким кожному гостю Берліна неодмінно потрібно пройти через Бранденбурзькі ворота, які нараховують понад двісті років. Поруч з Бранденбургскими воротами знаходиться Рейхстаг. На його будівлі, де першого травня 1945 року був постало радянський прапор, до сих пір можна побачити написи російських солдатів і відколи від куль і снарядів.У центрі Берліна, на Музейному острові, розташована найбільша протестантська церква Німеччини. – Берлінський собор

Спочатку це багато прикрашений будинок з силезского граніту, виконане в готичному стилі, досягало разом з куполом висоти 114 метрів. Серйозно постраждав під час війни собор реконструювали, і сьогодні його висота становить 98 метрів.Обов’язково запам’ятається Червона ратуша – історична будівля в центрі Берліна, відмінною рисою якого є поєднання кількох архітектурних стилів і відомих світових пам’яток.

Написати коментар