1.    
  2.     Що подивитися в Закопане?

Що подивитися в Закопане?

20.03.2018

На цьому кращому гірськолижному курорті Польщі створено всі умови як для повноцінного відпочинку, так і для занять лижними видами спорту.

У місті, що розташувався біля підніжжя Татр, а також в його околицях налічується близько тисячі готелів, пансіонатів і будинків відпочинку.Тому кожен відпочивальник може вибрати готель відповідно до свого смаку і гаманцем, починаючи з готелю високого рівня «Бельведер», що знаходиться в тихій і зеленої частини міста, і закінчуючи недорогим пансіонатом “Русалка”.У центрі міста знаходяться також готелі високого рівня “Літвор” і “Вілла Марілор”. Рівень п’ять зірок офіційно присвоїли «Літвор» в 2008 році.У центрі Закопане знаходиться і популярний тризірковий готель “Саба”; зовсім недалеко від центру, в тихому і спокійному місці, розташувався готель “Чорний потік”.Так як в центрі курорту розташована основна маса готелів, доїхати до підйомників можна на таксі.

Є тут і мережу приватних котеджів.Причому в Закопане старі готелі постійно модернізуються, і ведеться активне будівництво нових готелів і пансіонатів.У більшості трьох- і чотиризіркових готелів і пансіонатів рівня дві-три зірки є ванна кімната і телевізор. Що стосується харчування, то, як правило, в нього включені тільки сніданки, обіди та вечері запропонують за бажанням. Але голодним не залишається ніхто, так як буквально на кожному кроці знаходяться різноманітні кафе, ресторани і Карчма. 

Написати коментар