1.    
  2.     На що варто подивитися в Туреччині?

На що варто подивитися в Туреччині?

Туреччина, розташована на південному заході Азії, є державою з древньою культурою. Країна, крім шикарних пляжів, пропонує увазі туристів безліч пам’ятників архітектури. Це місце приваблює мільйони людей з усього світу. Дехто називає Туреччину раєм на землі.Туреччина – це ідеальне місце для невеликої подорожі. Сприятливий субтропічний клімат комфортний для тих, хто проживає в середній смузі. Місцеві курорти мають дуже якісне обслуговування. Комфорт там – на високому рівні. Відпочинок в Туреччині за якістю може легко конкурувати з кращими європейськими курортами, а так само курортами південно-східній Азії. Кожен може вибрати курорт залежно від своїх бажань. Гори і ліси зустріне Вас в Кемер. Любителі море, сонце і дайвінг підійде Аланія і Белек. Невеликі бухти з чистою водою, Ви знайдете в Мармарисі та Фітхій.Будучи найбільш відвідуваною країною в світі, Туреччина лідирує на російському ринку туризму. Різноманіття природи, поряд з відмінними пляжами, привертає турист з усім світом. До того ж високий рівень обслуговування поєднується тут з порівняно низькими цінами.Заздалегідь оформляти візу, для відвідин Туреччини не потрібно. Візу російським туристам видають на кордоні.

На вибір мандрівників пропонуються різні готелі, від тризіркових до п’ятизіркових. Туристи з різним достатком вибирають те, що їм більше підходить. До того ж система «все включено» працює в більшості готелів. Основний напрямок туристичного бізнесу в Туреччині. – це розвага

Не може не порадувати безліч безкоштовних послуг в готелях. Оплата в них проводиться або через магнітну карту, що видається кожному клієнту в момент прибуття, або через систему чеків.

Туреччина пропонує туристам безліч видів екскурсій – від спокійних і неквапливих прогулянок з оглядом визначних пам’яток, до активного відпочинку.

Написати коментар